Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Ātrs pieteikums

Par mums

Kāpēc izvēlēties tieši mūs?

Mēs esam orientēti uz klientu un mūsu tehnoloģijām ir inovatīva “DNS”

Mēs cienām un vērtējam katru klientu

Kvalitāte un radoša pieeja ir mūsu prioritāte

Ražojot mūsu produktu, tiek izmantots 99% zaļās enerģijas

Mūsu piedāvātie risinājumi, pilnībā atbilst Jūsu vajadzībām!

Mēs izmantojam mūsdienīgas un inovatīvas tehnoloģijas, kurām nav analogu pasaulē!

UNEXTRA.LV ir UDS Solution SIA kompānijas projekts.

UDS Solution SIA daudzu gadu garumā pārstāv Baltijas valstu tirgū beļģu kompāniju Peleman Industries, kura ir pasaulē pazīstams biroju iekārtas un premium klases izejmateriālu ražotājs, kura sekmīgi virza pasaules tirgū tādus zīmolus, kā Unibind, V-Paper, PhotoMore, Mr&Mrs Peleman, Create my book.

Peleman Industries pelnīti tiek uzskatīts par savas jomas pasaules līderi ar darba pieredzi savas jomas specializācijā, kas pārsniedz 40 gadus.

Tiešais kontakts ar ražotāju dod mums iespēju nodrošināt augstu klientu apkalpošanas līmeni, tehnisko apkalpošanu garantijas un pēcgarantijas periodā, ātru visu jautājumu un problēmu atrisināšanu, kā arī operatīvu produkcijas piegādi no uzņēmuma noliktavām un klientu nodrošināšanu ar to visā Baltijas valstu teritorijā.

Kopš 2020 gada tika nolemts uzsākt projekta UNEXTRA īstenošanu, ar mērķi nodrošināt ne tika uzņēmumus, bet arī privātpersonas ar iespēju iegādāties Premium klases produkciju, kurai nav analogu pasaulē. Visi pasūtījumi tiek pieņemti tiešā veidā tiešsaistes režīmā un tiek izpildīti 10 minūšu laikā, izmantojot mūsdienīgas un inovatīvas tehnoloģijas, un piegādāti klientiem diennakts laikā. Šīs ir unikāls projekts, kurā rezultātā Jūs saņemsiet pilnīgi personalizētu produktu vienā eksemplārā, kurš ar savu noformējumu un vizuālo izskatu papildinās Jūsu darba informatīvā satura un arī pašas aizstāvēšanas notikuma vērtību un nozīmību! Jo svarīgi notikumi ir profesionāla noformējuma vērti!

Tas ir vairāk par tiešsaistes servisu – tas ir Unextra!

Copyright © 2020 - «UNEXTRA»